Silné Nechty Prachu Zberateľ Nechty Nové Inovované Salon Expert na Nechty Stroj Vysávač-klinec Prachu Zberateľ Filter Umenie Sacie

€46.75 €28.98 Doručenie zdarma

Štítky: dril mashine nechtov, plesne nechtov ošetrenie, nail art pincel, zberač prachu nechtov, fólie na nechty, vŕtačky, zlatý klinec prachu, dh nechty, lak na nechty, klinec prachu zberateľ 80, moyra nail art.

Popis

  • Moc: 30w
  • Názov Značky: NOQ
  • Materiál: Plastové
  • Veľkosť: As like picture show
  • Číslo Modelu: Klinec Prachu Kolektora

2 V 1 UŠETRIŤ PENIAZE,: môžete dostať stroj aj s elektrickým nechtov sander a nechtov prachu vysávač, Určite lacnejšie ako nákup samostatne. rýchlosť nechtov vŕtačka je 30000 ot / MIN, klinec prachu kolektor je 4500 ot. / MIN.

VYSOKÁ KVALITA: Povrch z nerezovej ocele, odolné, atraktívne a ľahko sa čistí.Rovnakú kvalitu filtra, ako je automobilový filter, účinný zber prachu.

IDEÁLNY VYSÁVAČ ÚČINOK: v Porovnaní s bežnou nechtov prachu zberateľ, to nechty lapač prachu extraktor sa môže dosiahnuť až 100% vákuum efekt, bez rozliatiu prachu, a ponúkame vám čistič nechtov umenie prostredie.

MULTI-FUNTION a ZDRAVÉ: zberačom prachu môže byť použitý aj na klinec umelecké diela, šperky, rezbárstvo,tesnenie rezanie, die, leštenie,remeslá alebo iné situácie. To vás môže ochrániť od prachu, a ďalšie zabráňte vdychovaniu v pľúc, ponúknuť ľuďom veľkú záruku sa zdravia.

VHODNÉ na ČISTENIE: opakované použitie filtra,Použite sušič na vlasy fúkať, ale nie umyť. Vo všeobecnosti sa používa s vysokou frekvenciou, môžete použiť 3-4 mesiace.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie