1PCS kužeľ, guľa zložené frézovanie fréza žula bluestone nožom CNC karbidových zváranie kameň fréza

€7.59 €5.46 Doručenie zdarma

Štítky: nástroje na frézovanie kovov, guľôčky fréza, koniec mlyn hrc65, kameň natur, cnc router, dvere kovové fréza, cnc fréza typu " urob si sám, sekáč, fréza mlyn, cnc z sonda.

Popis

 • Celková Dĺžka: 60 mm 90 mm 120 mm
 • Názov Značky: HYCNC
 • Priemer: 8 mm 10 mm 12 mm
 • Názov: Kompozitné tvrdé spájkovanie fréza
 • Vhodné: mramor bluestone pieskovec
 • Tvar: Taper
 • Druh: Diamond bit
 • Funkcie: Ostré rezné hrany, nie je ľahké zlomiť
 • Číslo Modelu: kamenný nôž
 • Kľúčové slová: murivo vrtáka
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Rukoväť: Rovno rukoväť
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Použitie: CNC Obrábacie stroje
 • Materiál: Volfrám Kobaltové Zliatiny

Nôž farba modrá žltá náhodné dodanie

Tam sú chyby v ručné meranie, nájdete skutočný produkt

Platné spracovanie materiálov

Vhodný na mramor, bluestone, pieskovec a ostatné kamene Rezanie a gravírovanie

Stroj referenčná hodnota

Odporúčaná rýchlosť je ako 20 000 ot. / min. Z-smer krmivo rýchlosť 100-300 Keď rezanie, strihanie je rozvrstvená, a hĺbka rezu je 0,5-5 MM v čase. Spracovanie rýchlosť je medzi 1000 a 3000. Chladiacej kvapaliny alebo vodného chladenia musí byť zapnutý, aby sa zabránilo horenia. Vyššie číslicové riadiace parametre zariadenia, ktoré sú len pre referenčné účely, prosím upraviť podľa aktuálnej situácie. E. g: 1. Ak chcete zvýšiť rýchlosť, žulových môže byť rez v hĺbke 5 mm, ale škoda na nôž je pomerne veľký. 2. Ale ak ste rytie mäkkého kameňa ako mramor, bluestone, pieskovec, a výška nôž umožňuje, môžete priamo rez na konci (za predpokladu, že rýchlosť rezania je vhodné a dostatočné chladenie vodou, aby sa zabezpečilo, že nôž nie je spálil) nie rozvrstviť. To je, ak výšky noža je 10 MM, hĺbka 10 MM sa dá rezať priamo. 3. Správne rýchlosť rezania musia byť nastavené. Samozrejme, rezná rýchlosť 1 cm hlboko pod jeden rez nemôže byť rovnaký ako 1mm hlboko pod jeden kus. Inak, pohybom noža príliš rýchlo pod 10 mm hĺbka spôsobí nadmerný tlak a break rukoväť. 4. Chladiva, alebo vodného chladenia musí byť zapnutý pri používaní.

Široko využiteľné

Príklady stone rezbárstvo

Jemné diamond

Frézy, hlavu má jednotné šmirgeľ častice, rezanie ostré, nie je ľahké nosenie, č nôž značky, silné a kontinuálne nôž

Anti-oxidačné povlak

Rezačka hlava je potiahnuté vysoká teplota, farba, anti-oxidačné Predĺžiť nástroj život

Scenár ukazuje

◆O nástroj rukoväť priemer

Výber priemer držiaka nástroja je najmä zvoliť primeraný nástroj telesné sily, aby sa zabránilo nástroj na prelomenie. Všeobecne povedané, 8MM stopka priemer je preferovaný pre reliéfy do 2 cm a 10 MM priemer drieku je preferovaný pre oslobodenie nad 2 cm. Rytie stroj má vynikajúci výkon a zákazníkov, ktorí spustiť vysokorýchlostné môžete vybrať 12 MM držiaka nástroja na splnenie vysokorýchlostné požiadavky.

◆O nástroji tip veľkosť

V prípade splnenia požiadaviek rytie presnosť, skúste si vybrať model s väčšou tip. Väčšie tip, dlhší život. Napríklad, ak 6MM tool tip môže splniť požiadavky rytie presnosť pre veľké oslobodenie, snažte sa vybrať 3 mm alebo 4 MM tool tip.

◆O čepeľ dĺžka

V závislosti od rovinnosti kameňa a nastaviť rezbárstvo hĺbka, mali by ste zvoliť čepeľ dĺžka s marže, aby sa zabránilo náhodnému ostrenie nožov rukoväť. Ak je napríklad gravírovanie hĺbka 26 MM, čepeľ dĺžka je 30 MM. Ak rytie hĺbka je 15 MM, čepeľ dĺžky je 20 MM.

Jinan Hongyang CNC strojov spoločnosť, hlavne ponúkajúce všetky druhy cnc router časti, vrátane vretena, invertor motor, pohon, zberači prachu, atď.

Máme v Číne trhu viac ako desať rokov, ktoré vyrábame diely aj predaj ostatné značky časti s najnižšiu cenu a najlepšiu kvalitu.

Čaká našu spoluprácu.

Mobile / WhatsAPP / wechat + 8615098715557

e-mail: sales @ hycncparts bodka com

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5 out of 5 (2 votes)

5
Dimasmetannikov99 2020-10-27

Super fast delivery! Itiem as described, good price! Thumbs up!

5
Shaunzy505 2020-11-06

Excellent! It came quickly to Barnaul!

Pridať recenziu

Hodnotenie