Drevené Magnetické Rybárske Hry Hračky Nastaviť Abecedy, Farebné Triedenie Puzzle Montessori Hračka Pre Deti Vzdelávacieho Logická Hračka

€28.71 €15.50 Doručenie zdarma

Štítky: abeceda drevené, abc baby, montessori druh, medveď počítať, pohár montessori, abc abecedy, hra druh, blok dreva, abc graf, abc hračka.

Popis

  • Materiál: Drevo
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Pohlavie: Unisex

Odrážky:

1、Vzdelávacie Hra: Tento rybársky hra je dobrá pre hand-eye koordináciou, farby uznanie, interpersonálne zručnosti a matematiky, vhodný pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 do 6.

2、Bezpečné Drevené Hračky: Tento detský rybársky magnetická hračka je vyrobená z kvalitného prírodného masívneho dreva a potiahnuté eko-šetrné vodou riediteľné farby. Všetky jeho hrany sú hladké a nie je drsný povrch, tak to je úplne netoxický a neškodné pre deti.

3、Rozvíjať Fin prstoch: Toto magnetické drevené rybárske hra je dobrá učebná pomôcka, ktorá vám pomôže rozvíjať detí koordinácie rúk a očí a ich motorické schopnosti. Abeceda ryby hra je dosť náročné pre pobavenie detí, ale dosť jednoduché, zvýšiť sebavedomie.

4、Ideálny Darček: Toto magnetické drevené rybárske hry hračka sada je báječný darček pre batoliat, detí, narodeniny, sviatok, Vianoce, alebo špeciálne udalosti.

5、Multiplayer Hry: Toto jemné motorické zručnosti hračky set je určený pre interakciu a súťaže medzi deťmi a deťmi alebo rodičmi a deťmi. Hra pokyn je v cene. Krásny Vianočný darček pre deti!

Špecifikácie:

Materiál: drevo

Veľkosť: prút > dĺžka: o 44.5 cm/17.52 v

Veľkosť balenia: cca 48*24.5*6typ/18.90*9.65*2.36 v

Vhodný vek: od 3 rokov

Balenie Zoznam:

Rybársky Prút*1

Malé Ryby*10

Skladovanie Čistého Vrecka*1

Farba Box*1

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie