1B/Burgundsko Ombre Telo Vlna Zväzky S Čelnej Uzavretie 2 Tón Non Remy Brazílsky Vlasy Väzbe Farebné 3 Zväzky S Čelnou

€130.44 €87.40 Doručenie zdarma

Štítky: 2 f 5 výfukové plyny áut, airpod kráľ prípadoch, 2 f 4 displeji súpravy, africké oleje pokožku, 2 f 0m sata kábel, 2 f 5 kábel kotúčoch, protiplesňové markíza, 2 euro mince malta, 2 f 4 ps3 gamepad.

Popis

  • Názov Značky: MyDiva
  • Vhodné Umiera Farby: Tmavšie Farby Len
  • Ľudské Vlasy Typ: Brazílsky Vlasy
  • Balenie: 3 ks Útku a 1 pc Uzavretie
  • Chemické Spracovanie: Kyselina spracovanie
  • Textúra: Telo Vlna
  • Môže Byť Permed: Áno
  • Najdlhšie Vlasy Podiel: >=5%
  • Materiál Triedy: Non-remy Vlasy

1B/Burgundsko Ombre Telo Vlna Zväzky S Čelnej Uzavretie 2 Tón Non Remy Brazílsky Vlasy Väzbe Farebné 3 Zväzky S Čelnou

1. Otázka: Prečo sú moje vlasy rozšírenie dostať zamotaný?

Odpoveď: 1)Vaše vlasy rozšírenie spleti dôsledku sucha, olej nečistôt zastavaných, slanej vody, chlór a nie česanie(široký zub špirála) vysúšal vlasy denne

2) uistite sa, že na umývanie stav vašich vlasov aspoň raz za týždeň, dvakrát za týždeň je lepšie. Používať olivový olej navlhčite ju hladko, alebo sa obráťte na stylista pre viac pomôcť.

2. Otázka: môžem farbenie vlasov? Čo By som mal venovať pozornosť?

Odpoveď: Všetky naše vlasy môžu byť farbené na farbu, ktorú chcete, okrem #613, ale musíte robiť to profesionálne získať presné farby bez poškodenia vlasov. Ako panenské vlasy sa budú ľahko suché po odchode vlasy darcu, takže don' t farbivo alebo restyle vlasy príliš často, to neublíži vlasy zle.

3. Q: Prečo môj vlasy voľné vzor po umytí?

Odpoveď: Vlnité/kučeravé vlasy, bol vyrobený pary, bez akýchkoľvek chemikálií, takže textúra bude voľnejšie po umytí. Pls láskavo pochopiť, že sme to udržať vlasy pre životnosť a zachovať jeho prirodzený stav. Môžete restyle vlasy získať osobitný štýl.

4. Otázka: Prečo šedivé vlasy existujú v moje vlasy zväzku?

Odpoveď: Panna non-farbené vlasy budú mať niekoľko prameňov šedivé vlasy, alebo štiepeniu vo vnútri, to' s normálne, a nie kvality problém.

Zvyčajne sme zbierať vlasy starostlivo počas výroby, ale môžeme t zaručiť 100% nie šedivé vlasy, alebo štiepeniu.prosím, pochopiť a vyzdvihnúť niekoľko prameňov sa sami. Ďakujem za pochopenie.

5. Otázka: Ako dlho trvá vlasy naposledy?

Odpoveď: Naše vlasy môže trvať veľmi dlhú dobu, v závislosti na tom, ako si udržať ho. Niektoré starostlivosť o zákazníka je veľmi dobre a použiť ju viac ako 12 mesiacov. Zaobchádzať s tým, ako vaše vlastné vlasy a brať veľmi dobrú starostlivosť o to, aby vydržali dlhšie.

6. Otázka: Ako môžem umyť moje predlžovanie vlasov?

Odpoveď: Umyte vlasy v jednom smere. Od zhora nadol, vyhnúť umývanie vlasov hore nohami v dreze. Použitie šampón a kondicionér, ktoré sú pre suché vlasy a pridať vlhkosti. Umývanie vlasov priamo po plávaní. Pri čistení vaše vlasy, začnite od spodnej časti a prácu si cestu hore, zatiaľ čo držíte hornej časti, aby ho z kvapkajúcej alebo strečing.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie