Jeden Kožené Cigariet Box Mužov Darček Cigariet Prípade Mens Darčeky Cigariet Kryt Dym Tabaku Puzdro Rastlinných Usní

€27.07 Doručenie zdarma

Štítky: slonovina rúry, 3 mm filter, muži bicykli puzdro, muži, g tangá puzdro, rainbow dymu, puzdro puzdro, muži tašky puzdro, sklo fajky, muži string puzdro, sklenené potrubia.

Popis

  • Technics: hladký povrch
  • Materiál: Pravá Koža
  • Číslo Modelu: W2080-1
  • Názov Značky: jeden kože

Hnedá

Čierna

Pôvodná Farba

Zelená

Informácie O Výrobku

Cigareta Prípade, Plastové Vložky

Veľkosť Porovnanie

Môže mať mäkké krabičky cigariet.

Môže mať pevný balenia cigariet.Balenie pevného balenia cigariet, musíte odstrániť plastový vnútri. Primárna farba cigariet prípade nie je odolný voči špine, takže pozornosť sa venuje využívanie procesu. Odporúča sa aplikovať noriek olej a iné údržby oleja, akonáhle sa tovar dostal, ktoré môžu byť použité ako ochranný film na zabránenie znečistenia. Podrobné Zobrazenie Tento druh šijacie má výrazné výhody v ťahu, predĺženie dĺžky, farbenie stálosť, atď. Dajte do plastového plášťa, ľahké a praktické prevedenie tu je zabrániť cigareta od pádu, jednoduché a pohodlné. Prijať čisté ručného okraja tesnenia, poľský s edge tesniace kvapaliny, kým povrch je hladký, na zlepšenie celkového jemná a rozšírená pocit. Rastlinné vyčinená koža je použitá ako koža materiál. Rastlinné vyčinená koža je útvarom prvá vrstva dobytka skryť. To má malé rozšíriteľnosť, dobré formability a plasticity. Farba sa zmení od svetlo až tmavo v používaní proces,ktorý je všeobecne známy ako "dobytok povedomia". Balenie Displej

Kožené údržba

Vo všeobecnosti, rastlinných usní je udržiavaný s noriek olej, a ochranný film je pridaná, aby kožené viac vlhké, tak na dosiahnutie účelu proti hnilobe, dekontaminácia a leštenie. Týmto spôsobom, farba je ľahko stmaviť rýchlejšie a vyzerať lepšie. Zafarbenie efekt nie je tak zrejmé, ako maslo. Noriek olej má jemnú vplyv na rastlinné usní. Keď je prvýkrát použitý, koža, farba bude o niečo tmavšie. S ropy absorpciu a volatilization, koža, farba bude postupne obnoviť, ktorá je veľmi vhodný pre každodennú údržbu rastlinných usní.

Doprava Zadarmo

AE_Standard. Default:www.assemblybratislava.sk Štandardná Doprava

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5 out of 5 (1 votes)

5
Karen1 Brown 2020-11-20

I love this product, it beautiful and Classic, approach best in the world....

Pridať recenziu

Hodnotenie