Wonderlife Vaňa Huba Huba detský Kúpeľ a Kúpeľ Artefakt Štyri-farebná Karikatúra Vzor Huba

€4.95 €3.27 Doručenie zdarma

Štítky: fialová morské hubky, modré more huba, prírodné morské hubky na stenu, taška shell more, pasjel maľovanie more, hlboké morské hubky, morské hubky urob si sám, morské hubky vlna, prírodné morské hubky hodváb, prírodné morské hubky kúpeľňa.

Popis

  • Aplikácia: Telo
  • Použitie: Čistenie
  • Producto: Iné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Tipo: Iné
  • Materiál: Huba

Odrážky:

1. Vhodný pre dospelých a deti: vhodné nielen pre dospelých, na očistenie tela, ale tiež veľmi vhodné na kúpanie bábätka, pretože to je veľmi mäkké a nepoškodí jemnú pokožku detí.

2. Čistí, omladzuje a masáž vášho tela: Naše luxusné kúpele huby pomôže upokojiť citlivú pleť a zároveň jemne odstránenie pokožky, odstraňuje odumreté kožné bunky bez toho, spôsobuje podráždenie pokožky.

3. Hustota Hubky: Tento kúpeľ špongia je vyrobená z vysoko hustota špongiu, ktorá je jemná a mäkká a nepoškodzuje pokožku. Dobrá flexibilita, nie ľahko deformované, jednoduché použitie.

4, Všestranný: Tento všestranný huba je tiež skvelé pre auto umýva, minivans, bicykle, a sklo.

5. Jednoduché použitie: položka má dobrý tvar a veľkosť a je ergonomicky navrhnutý tak, aby sa zabezpečilo, že vaňa hubky pobytov vo vašich rukách. Namočte vo vode pred použitím.

Funkcie:

Hustota Hubky: Tento kúpeľ špongia je vyrobená z vysoko hustota špongiu, ktorá je jemná a mäkká a nepoškodzuje pokožku. Dobrá flexibilita, nie ľahko deformované, jednoduché použitie.

Udržať pokožku čistú a mäkkú: Tento soft vaňa huba je veľmi savé a pohodlné umytie a odstrániť pórov udržať pokožku čistú a hladkú.

Vhodný pre dospelých a deti: je vhodný nielen pre dospelých, aby čistí telo, ale tiež veľmi vhodné na kúpanie v bábätka, pretože to je veľmi mäkké a nepoškodí jemnú pokožku detí.

Všestranný: Tento všestranný huba je tiež skvelé pre auto umýva, minivans, bicykle, a sklo.

Jednoduché použitie: tovar je v dobrom tvar a veľkosť a ergonomicky navrhnutý tak, aby sa zabezpečilo, že vaňa hubky pobytov vo vašich rukách. Namočte vo vode pred použitím.

Čistí, omladzuje a masáž vášho tela: Naše luxusné kúpele huby pomôže upokojuje citlivú pleť a zároveň jemne odstránenie pokožky, odstraňuje odumreté kožné bunky bez toho, spôsobuje podráždenie pokožky.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5 out of 5 (3 votes)

5
Rrossello2 2020-10-13

It is small, ideal for small children s, very soft to touch. This seller is reliable, I already bought several things from this store and they haven't let me down, very good! That's how it's good to trust good sellers.

5
Vano Samogon 2020-10-08

Good quality

5
Bxalron707 2020-10-08

Good quality

Pridať recenziu

Hodnotenie